Rozwiązania handlowe

Punkty sprzedaży, warsztaty, dystrybucja, kanały zaopatrzenia, zarządzanie ? w każdym punkcie łańcucha dystrybucji wymagana jest bezawaryjna i sprawna praca, także w kwestii mobilności. Wydajne i niezawodne systemy IT towarzyszą produktowi od momentu wytworzenia w fabryce, aż do momentu dostarczenia go do rąk klienta, dostarczając infrastruktury będące filarem działań aplikacji niezbędnych w tym procesie ? komunikacji, kontroli procesu produkcji i nadzoru nad całością pracy ? bez względu na wielkość firmy to czynniki stanowiące o produktywności i elastyczności firmy.

Stworzone dla handlu:

  • Voice over Wireless w wysokiej jakości zapewnia niezawodną łączność wszelkich urządzeń na wszystkich poziomach firmowej infrastruktury.
  • Nieprzerwana łączność mobilna podnosi produktywność i stopień wykorzystania urządzeń na terenie placówki, bez względu na rozmiar.
  • Zwiększone bezpieczeństwo aplikacji warsztatu i dystrybucji oraz aplikacji POS.
  • Elastyczność rozwiązania pozwala na szybką adaptację systemu do rosnących potrzeb.
  • Obniżone koszty utrzymania ? łatwość zarządzania i wdrażania oszczędza zasoby i pieniądze.

Rozwiązania Meru Networks zogniskowane są na dwóch typach placówek o różnych wymaganiach.

Małe i średnie przedsiębiorstwa

Gdy czas i obsługa klienta mają duże znaczenie technologia 4-tej generacji Meru dostarcza infrastruktury wymaganej przez aplikacje kluczowe dla procesu produkcji i dystrybucji. Wraz z najnowszymi technologiami PoS, komunikacją głosową, monitoringiem video, itp. środowisko pracy i wymagania związane z branżą nieustannie rosną. Wciąż dodajemy urządzenia mające na celu chronić przedsiębiorstwo i służyć jego klientom pewnymi, bezpiecznymi i godnymi zaufania usługami. W dzisiejszych czasach informacje dotyczące przedmiotu sprzedaży, takie jak dostępność czy cena, muszą być aktualizowane na bieżąco.

Rozwiązania oferowane przez Meru stworzono na takie właśnie potrzeby, a poprzez ich elastyczność znajdują zastosowanie zarówno w małych jak i w tych największych placówkach.

Wiodąca technologia Meru dostarcza infrastruktur do najbardziej wymagających zastosowań. Poprzez łączone rozwiązania, innowacyjna architektura Meru, dostarcza niezawodną pracę aplikacji z pokryciem terenu od doku załadunkowego po punkt sprzedaży. Zaawansowane systemy Meru pomagają podnieść sprzedaż redukując jednocześnie kurczenie się obecnych zasobów przeznaczonych na komunikację, monitoring, RFID, etc.

Warsztat i dystrybucja

Rozwiązania bezprzewodowe w warsztacie i kanale dystrybucji pozwalają monitorować produkt od produkcji, poprzez transport, aż do doku załadunkowego. Dzięki napływającym informacją z szerokiej gamy urządzeń na każdym ze szczebli procesu produkcyjno-dystrybucyjnego, monitoringu stanu i lokalizacji produktu zapewniają dostawę na czas.

Poprzez bezprzewodowe tagi i czytniki kodów kreskowych wysyłka transportowa może być doglądana i przeprowadzana przy użyciu starszych urządzeń lub nowoczesnych, zautomatyzowanych rozwiązań. Wspomagane przez monitoring video, komunikację głosową i wiele innych Meru staje się rozszerzalną architekturą stawiającą czoło powyższym wyzwaniom.